Auto SPA & Detailing | Kosmetyka Aut

Masz jakieś pytania?

Bezinwazyjne usuwanie wgnieceń w Krakowie

Stłuczka? Gradobicie? Kamienie? To właśnie tego typu niebezpieczeństwa czekają na nasze samochody, powodując różnego rodzaju wgniecenia. Co zrobić, gdy spotka nas takie zdarzenie? Dotychczas najczęściej stosowano lakierowanie, bądź szpachlowanie uszkodzonej powierzchni, jednak teraz mamy możliwość skorzystać z dobrodziejstwa metody bezinwazyjnej!

Mowa tu oczywiście o wyciąganiu wgnieceń, co pozwala na usuwanie szkód bez konieczności stosowania skomplikowanych robót blacharskich i dodatkowego lakierowania naprawionych elementów. Największą zaletą tej metody jest uchronienie oryginalnej powłoki lakierniczej na karoserii samochodu oraz oszczędność pieniędzy.

Zalety bezinwazyjnego usuwania wgnieceń w krakowskim Warsztacie

Warto pamiętać o minimalnym czasie realizacji – w przypadku szpachlowania i lakierowania zmuszeni jesteśmy czekać na wyschnięcie nawet do 3 dni. Przy zastosowaniu metody bezinwazyjnej czas naprawy to maksymalnie kilka godzin.

Stosowana przez nas metoda polega na wciąganiu wgnieceń od zewnątrz, przy zastosowaniu specjalistycznych urządzeń oraz korekty uszkodzeń przy użyciu specjalnych przyrządów. Dzięki temu naprawa bez lakierowania jest możliwa! Ponadto bezinwazyjne usuwanie wgnieceń to metoda aprobowana przez firmy ubezpieczeniowe. Podczas zgłaszania szkody blacharskiej, ubezpieczalnie proponują właścicielowi auta to rozwiązanie jako najlepszy sposób usunięcia zaistniałego uszkodzenia.

Każde wgniecenie oceniane i wyceniane jest przez nas indywidualne, dlatego zapraszamy do odwiedzenia Warsztatu Czystości w celu rekonesansu.

Każda szkoda wymaga bezpośredniej oceny „na żywo” i po takiej inspekcji można dokładnie ustalić sposób naprawy, jej czas i koszty.

Specjalistyczne szkolenia oraz doświadczenie pozwalają nam zagwarantować najwyższą jakość wykonanych usług!

Zalety wyciągania wgnieceń:

Naprawa bez lakierowania – Warsztat Czystości w Krakowie

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Jako doświadczeni fachowcy, zajmujący się auto detailingiem, do każdego zlecenia podchodzimy profesjonalnie i rzetelnie. Zależy nam na tym, by efekt końcowy był w pełni satysfakcjonujący dla klientów. Tak jest także w przypadku bezinwazyjnego usuwania wgnieceń. Przekonaj się, jak skutecznie i szybko poradzimy sobie z zagłębieniami w karoserii Twojego samochodu. Zapraszamy do naszego Warsztatu. Znajdziesz nas w Krakowie.

PRZED
PO
PRZED
PO