Auto SPA & Detailing | Kosmetyka Aut

Masz jakieś pytania?

Renowacja tapicerki skórzanej – profesjonaliści z Krakowa

Skórzana tapicerka w aucie to niekwestionowany synonim luksusu. Niestety po kilku latach użytkowania wygląd foteli z tego tworzywa pozostawia wiele do życzenia. Kupując auto i decydując się na skórę, musimy wiedzieć, że jest ona nieprawdopodobnie trwałym materiałem, jednak wymaga odpowiedniej pielęgnacji. W wyniku użytkowania bowiem może ona nabrać tłustej, niejednolitej barwy, utracić powłokę ochronną i zmniejszyć odporność na przebarwienia (np. z dżinsów), a na jej powierzchni mogą pojawić się różnego rodzaju odgniecenia. Realizowana przez nas renowacja tapicerki skórzanej to usługa, która pozwala odzyskać naturalny, jednolity kolor obicia, a materiał staje się miękki i przyjemny w dotyku. W naszej ofercie znajduje się również naprawa uszkodzeń typu dziury, pęknięcia czy zarysowania. W przypadku tapicerki skórzanej naprawa jest praktycznie niemożliwa w warunkach domowych, ponieważ wymaga nie tylko specjalistycznej wiedzy, ale również odpowiednich preparatów, narzędzi i warunków.

Pielęgnacja, czyszczenie i renowacja tapicerki skórzanej – realizacja w Krakowie

Duże doświadczenie i wysokiej jakości produkty Colourlock, które stosujemy w Warsztacie, to gwarancja, że czyszczenie oraz renowacja tapicerki skórzanej będą przebiegać prawidłowo. Każdy przypadek traktowany jest indywidualnie. Przed rozpoczęciem prac konieczne jest ustalenie, z jakim typem skóry mamy do czynienia, jakie są źródła uszkodzeń/zanieczyszczeń, a także niezbędne staje się dobranie odpowiedniego preparatu – dopiero po przejściu tej ścieżki możliwe jest działanie. Czas realizacji uzależniony jest od zakresu pracy i za każdym razem ustalamy go po oględzinach. Potem możesz cieszyć się idealnym wnętrzem swojego auta.

Tapicerka po renowacji – jak nowa! Kraków zaprasza!

Idealny proces pielęgnacji skórzanej tapicerki sprawia, że obicia foteli stają się matowe lub satynowe (w klasykach jest błysk). Tak wykończone wnętrze będzie najlepszą z możliwych wizytówek – zarówno auta, jak i Ciebie samego! Ponadto pokonywanie kolejnych kilometrów w otoczeniu czystych, wypielęgnowanych foteli oraz dopieszczonego wnętrza to najwyższy poziom komfortowej jazdy dla wszystkich pasażerów!

Zalety renowacji tapicerki ze skóry:

Zapraszamy do znajdującego się w Krakowie Warsztatu Czystości. Gwarantujemy, że dzięki naszym działaniom skórzana tapicerka w Twoim aucie nabierze nowego życia.

PRZED
PO
PRZED
PO
PRZED
PO
PRZED
PO
PRZED
PO
PRZED
PO
PRZED
PO