fbpx
Header

O nas

Poznaj nas lepiej

Cześć, mam na imię Łukasz. Stworzyłem Warsztat Czystości, by pomóc Ci zadbać o jak najlepszy wygląd auta. Podczas pracy korzystam z najnowszych urządzeń i rozwiązań stosowanych w procesach profesjonalnej kosmetyki samochodowej.  Główna działalność Warsztatu Czystości to dbanie o wygląd auta, a dzięki doświadczeniu i profesjonalnym szkoleniom oferuję wysokiej jakości usługi w szeroko rozumianym zakresie auto detailingu.

Specjalizuję się w usuwaniu zarysowań bez lakierowania metodą SSR, punktowej naprawie uszkodzeń lakieru metodą PRSExpert,  usuwaniu wgnieceń metodą P.D.R., renowacji tapicerki skórzanej jako certyfikowany serwisant Colourlock,  korekcie lakieru produktami RUPES i zabezpieczaniu lakieru powłokami ceramicznymi CarbonQ.

Do czyszczenia powierzchni oraz wnętrza używane są profesjonalne generatory pary, gdzie wykorzystywana jest minimalna ilości wody, a ciśnienie i temperatura gwarantują odpowiednie przygotowanie materiału. Para wodna ma świetne właściwości penetrujące (usuwanie tłustych zabrudzeń, naklejek, farby, itp.) i odkażające (eliminacja drobnoustrojów, grzybów, roztoczy) co umożliwia wykonywanie usług na najwyższym poziomie.

Mustang

Najwyższa jakość, najnowsza technologia

Warsztat Czystości powstał z pasji do przywracania rzeczom właściwego wyglądu, a usługi, które są świadczone, charakteryzują się bardzo wysokim poziomem jakości oraz są zgodne z zasadami obowiązującymi w procesach auto detailingu.

Auto detailing to sztuka dbania o samochód – od pielęgnacji wnętrza po korektę i zabezpieczanie lakieru. W swojej pracy wykorzystuję wiedzę zdobytą na szkoleniach w tym zakresie oraz doświadczenie pozyskane w trakcie realizacji zleceń. Każde auto wymaga indywidualnego podejścia, a w mojej pracy najważniejsza jest jakość.

Chcesz skorzystać z naszych usług? Zamów bezpłatną wycenę!