fbpx
Header

O nas

Poznaj nas lepiej

Cześć, mam na imię Łukasz. Stworzyłem Warsztat Czystości, by pomóc Tobie zadbać o jak najlepszy wygląd Twojego auta. Podczas pracy korzystam z najnowszych urządzeń i rozwiązań stosowanych w procesach detailingowych. Do czyszczenia miejsc bardzo zabrudzonych, z utrudnionym dostępem używane są profesjonelne generatory pary, gdzie wykorzystywana jest minimalna ilości wody, a ciśnienie (6 bar i temperatura 100 stopni C) gwarantuje odpowiednie zdezynfekowanie czyszczonej powierzchni. Para wodna ma świetne właściwości penetrujące (usuwanie tłustych zabrudzeń, naklejek, farby…) i odkażające (eliminacja drobnoustrojów, grzybów, roztoczy) co umożliwia wykonywanie usług na najwyższym poziomie.

Główna działalność Warsztatu Czystości to dbanie o wygląd auta, a dzięki doświadzczeniu i profesjonalnym szkoleniom oferuję wysokiej jakości usługi w zakresie auto detailingu, usuwania zarysowań metodą SSR (bez lakierowania), usuwania drobnych wgnieceń metodą P.D.R., korekty i zabezpieczania lakieru oraz renowacji tapicerki skórzanej.

Mustang

Najwyższa jakość, najnowsza technologia

Warsztat Czystości powstał z pasji do doskonałości i usługi, które są świadczone, charakteryzują się wysokim poziomem jakości, zgodnie z zasadami obowiązującymi w procesach auto detailingu.

Auto detailing to sztuka dbania o samochód – od pielęgnacji wnętrza po korektę i zabezpieczanie lakieru. W swojej pracy wykorzystuję wiedzę zdobytą na szkoleniach w tym zakresie oraz doświadczenie pozyskane w trakcie realizacji zleceń. Każde auto wymaga indywidualnego podejścia, a w mojej pracy najważniejsza jest jakość.

Chcesz skorzystać z naszych usług? Zamów bezpłatną wycenę!