Header

O nas

Poznaj nas lepiej

Cześć, mam na imię Łukasz. Stworzyłem Warsztat Czystości, by pomóc Ci zadbać o jak najlepszy wygląd Twojego auta. Podczas pracy korzystam z najnowszych urządzeń i rozwiązań stosowanych w procesach detailingowych. Do czyszczenia miejsc bardzo zabrudzonych, z utrudnionym dostępem wykorzystuję parę, gdzie używana jest minimalna ilości wody. Para wodna ma świetne właściwości penetrujące, odkażające, co umożliwia wykonywanie usług na najwyższym poziomie.

Główna działalność Warsztatu Czystości to dbanie o wygląd auta, dzięki profesjonalnym szkoleniom oferuję usługi wykorzystujące wiedzę praktyczną w zakresie auto detailingu, usuwania zarysowań metodą SSR (bez lakierowania), usuwania drobnych wgnieceń metodą P.D.R. oraz korekty i zabezpieczania lakieru.

Mustang

Najwyższa jakość, najnowsza technologia

Warsztat Czystości powstał z pasji do doskonałości i usługi, które są świadczone, charakteryzują się wysokim poziomem jakości, zgodnie z zasadami obowiązującymi w procesach auto detailingu.

Auto detailing to sztuka dbania o samochód – od pielęgnacji wnętrza po korektę i zabezpieczanie lakieru. W swojej pracy wykorzystuję wiedzę zdobytą na szkoleniach w tym zakresie oraz doświadczenie pozyskane w trakcie realizacji zleceń. Każde auto wymaga indywidualnego podejścia, a w mojej pracy najważniejsza jest jakość.

Chcesz skorzystać z naszych usług? Zamów bezpłatną wycenę!

Secured By miniOrange