Auto SPA & Detailing | Kosmetyka Aut

Nazwa usługi
Cena
Usuwanie mocnych zarysowań - system PRSExpert

Punktowe naprawy lakieru – naprawa tzw. smart repair, nowoczesnym systemem Pait Repair System Expert w technologii UV. Naprawa do wielkości powierzchni A4. Czas naprawy do kilku godzin.

od 500 zł
Usuwanie zarysowań bez lakierowania - system SSR

Bezinwazyjna (bez lakierowania) naprawa unikatowym i opatentowanym systemem SSR.
Naprawiane jest tylko miejsce, które zostało uszkodzone. Czas naprawy od kilkudziesięciu minut do kilku godzin.

od 250 zł
Korekta lakieru

Jedno lub wieloetapowe polerowanie lakieru, skutkujące usunięciem mikro zarysowań, przywróceniem głębi i połysku lakieru. Przy jednym etapie korekty usuwane jest zmatowienie lakieru i do 70% zarysowań.

900 - 1300 zł (1 etap)
Usuwanie wgnieceń (metoda P.D.R.)

Bezinwazyjne (bez demontażu elementów i lakierowania) usuwanie wgnieceń. Metoda P.D.R. rewelacyjnie sprawdza się w naprawie uszkodzeń po gradobiciu, szkodach parkingowych, gdy nie został uszkodzony lakier i gdy materiał nie został zbyt mocno nadwyrężony (rozciągnięcie blachy). Wycena możliwa po oględzinach.

od 100 zł
Renowacja tapicerki skórzanej (fotele)

Pełny proces renowacji od przygotowania poprzez naprawę, zabezpieczanie naprawionego miejsca, dobranie koloru, farbowanie i zabezpieczanie finalne.

od 600 zł
Renowacja tapicerki skórzanej (kierownica)

Pełny proces renowacji od przygotowania poprzez naprawę, zabezpieczanie naprawionego miejsca, dobranie koloru, farbowanie i zabezpieczanie finalne.

od 250 zł
Nałożenie na lakier powłoki ceramicznej CarbonQ 9H

Profesjonalne ceramiczne zabezpieczenie lakieru – skala 9H, trwałość do 36 miesięcy. Powłoka, która utwardza i ochroni lakier przed czynnikami zewnętrznymi (promieniowanie UV, osady drogowe, niespodzianki organiczne), jest hydrofobowa, czyli odpychająca wodę i minimalizuje przywieranie zanieczyszczeń. Czas realizacji 2 dni. Cena i podany czas nie uwzględnia przygotowania lakieru (oczyszczenie), oraz ewentualnych innych prac niezbędnych do prawidłowego wykonania usługi (zwłaszcza przy autach używanych), tj. korekty lakieru, usuwania zarysowań itp.

1700 - 2000 zł
Nałożenie na lakier powłoki ceramicznej CarbonQ 10H

Profesjonalne ceramiczne zabezpieczenie lakieru – skala 10H. Ta powłoka jest aplikowana w dwóch etapach, pierwsza podstawowa warstwa wzmacniająca lakier i druga zabezpieczająca, utwardzająca i podbijająca głębię koloru. Trwałość do 60 miesięcy. Chroni przed czynnikami zewnętrznymi (promieniowanie UV, osady drogowe, niespodzianki organiczne), jest hydrofobowa, czyli odpychająca wodę i minimalizuje przywieranie zanieczyszczeń, wzmacnia nasycenie koloru lakieru. Czas realizacji 3 dni. Cena i podany czas nie uwzględnia przygotowania lakieru (oczyszczenie), oraz ewentualnych innych prac niezbędnych do prawidłowego wykonania usługi (zwłaszcza przy autach używanych), tj. korekty lakieru, usuwania zarysowań itp.

2600 - 3200 zł
Czyszczenie i zabezpieczanie tapicerki skórzanej (również wegańskiej)

Czyszczenie i zabezpieczanie tapicerki skórzanej profesjonalnymi, dedykowanymi  preparatami najwyższej jakości. 

od 400 zł
Specjalistyczne czyszczenie i odplamianie tapicerki materiałowej

Pranie za pomocą pary i dedykowanych bezpiecznych detergentów, oraz odplamianie chemiczne uporczywych zabrudzeń i usuwanie zapachów.

od 400 zł
Ozonowanie wnętrza pojazdu

Ozon jako lotny związek posiada bardzo silne właściwości dezynfekujące i penetrujące, w momencie działania eliminuje alergeny i wirusy, usuwa nieprzyjemne i uporczywe zapachy (np. po dymie tytoniowym). Zabieg ozonowania najlepiej przeprowadzać dwa razy do roku – po zimie i po lecie. Dla osiągnięcia najlepszego efektu zalecane jest połączyć go z wymianą filtra kabinowego. 

100 zł

Powyższe oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Cena może ulec zmianie przy indywidalnej wycenie*.

*Z uwagi na specyficzny charakter oferowanych usług, indywidualna wycena każdego zlecenia dokonywana jest dla danego auta podczas oględzin pojazdu w Warsztacie Czystości

Masz jakieś pytania dotyczące cennika?
Nie zwlekaj, zapytaj - jestem do Twojej dyspozycji.