Auto SPA & Detailing | Kosmetyka Aut

Masz jakieś pytania?

Polerowanie samochodu i korekta lakieru w Krakowie

Polerowanie samochodu i korekta lakieru w Krakowie

Na czym polega polerowanie samochodu?

Zniszczony lakier samochodu z licznymi mikrorysami to jedna z tych rzeczy, która spędza właścicielom aut sen z powiek. Często już po kilku miesiącach użytkowania pojazdu lakier pozostawia bardzo wiele do życzenia. Na ratunek przychodzą wtedy najnowsze techniki renowacji lakieru, dzięki którym karoseria będzie wyglądała jak nowa! W naszym Warsztacie zespół doświadczonych specjalistów w 100% usunie niedoskonałości, a Ty będziesz mógł cieszyć się idealną kondycją karoserii.

Korekta lakieru to zabieg, który polega na usunięciu wszelkich rysek, zmatowień, czy hologramów z powierzchni lakieru. Renowacja pozwala pozbyć się nawet głębszych zadrapań, spowodowanych, chociażby przez gałęzie. W zależności od typu lakieru zabieg można wykonywać do kilku razy w trakcie eksploatacji pojazdu.

Profesjonalna korekta lakieru w Krakowie

Proces korekty dzieli się na kilka etapów, a ich liczba zdeterminowana jest stanem powierzchni, nad którą będziemy pracować. Dzięki temu zabiegowi lakier wygląda jak nowy, a pasta polerska pogłębia jego nasycenie.

Renowacja lakieru wykonywana jest na autach wcześniej umytych, więc proces zaczyna się od podstaw – mycie, dekontaminacja, ponowne mycie i dopiero renowacja. Osobom, które chcą przywrócić niesamowity wygląd swojego auta poprzez polerowanie samochodu, proponujemy Kraków – miasto, w którym znajduje się nasz Warsztat. Dlaczego warto skorzystać?

Zalety renowacji lakieru:

Polerowanie samochodu i korekta lakieru – specjaliści z Krakowa

Jesteśmy profesjonalistami, dla których poprawa wyglądu powierzonego nam auta jest priorytetem. Takie działania jak korekta lakieru czy polerowanie samochodu nie mają przed nami tajemnic. Zdobyte doświadczenie oraz specjalistyczne środki i urządzenia, których używamy, pozwalają nam osiągnąć efekt WOW. W przypadku pytań związanych z ofertą naszego, znajdującego się w Krakowie, Warsztatu Czystości, zachęcamy do kontaktu. Chętnie rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

PRZED
PO
PRZED
PO
PRZED
PO
PRZED
PO