Auto SPA & Detailing | Kosmetyka Aut

Masz jakieś pytania?

Usuwanie rys w Krakowie – smart repair

Najczęstszą przyczyną powstawania głębokich, niemożliwych do wypolerowania rys są szkody parkingowe, otarcia o krzewy, drzewa oraz ostre przedmioty, a także umyślne akty wandalizmu.

Dotychczasowe techniki wymagały lakierowania całego elementu, na którym pojawiło się uszkodzenie. Cała praca oczywiście pochłaniała spory nakład czasu oraz pieniędzy.

Obecnie dzięki stosowanych w Warsztacie metodach SSR i PRSExpert można zminimalizować koszty oraz czas pracy, a co najważniejsze – na stałe usunąć, przerywającą ciągłość lakieru rysę, poprzez naprawę punktową (to nie jest maskowanie zarysowań). U nas wszelkie naprawy wykonywane są profesjonalnie z pełną informacją przed i po wykonaniu zlecenia.

Zalety usuwania rys metodą smart repair w Krakowie

Stosowanie metody smart repair SSR pozwala na usuwanie rys przy jednoczesnym uniknięciu typowych problemów, które można napotkać w przypadku tradycyjnej metody naprawy – przy pomocy lakierowania całego elementu.

Do przykładowych problemów zaliczyć można większą grubość lakieru (przy tradycyjnym lakierowaniu elementu praktycznie niemożliwe jest zachowanie jego fabrycznej grubości), inny odcień lakierowanego elementu (lakier płowieje, odbarwia się), ponadto samo dobranie odpowiedniego koloru jest wyzwaniem i potrzebuje czasu oraz kosztuje.

Nowoczesne usuwanie rys i zarysowań (także wgnieceń) jest wykonywane bezinwazyjnie, czyli bez demontażu elementów. Po oględzinach uszkodzenia „na żywo” określana jest szansa naprawy i ustalane pozostałe warunki.

Bogata oferta usług smart repair w Krakowie – punktowe naprawy lakieru, korekta zarysowań i to nie wszystko

W tym momencie warto wspomnieć, że w ramach usług smart repair, wykonujemy nie tylko usuwanie rys poprzez punktowe naprawienie uszkodzonego miejsca, ale także:

Koszty przeprowadzenia procesu Smart Repair są zdecydowanie niższe od tradycyjnych metod napraw, a czas wykonania usługi to kilka godzin.

Zalety:

Zapraszamy do skorzystania z oferty punktowej naprawy lakieru oraz innych propozycji Warsztatu Czystości. Znajdujemy się w Krakowie. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych. Gwarantujemy, że zrobimy wszystko, co w naszej mocy, by każdy powierzony nam samochód odzyskał swoją dawną świetność.

PRZED
PO
PRZED
PO