Auto SPA & Detailing | Kosmetyka Aut

WARSZTAT ESTETYCZNY

Przywracamy blask i eliminujemy uszkodzenia! 💎

10 odbytych specjalistycznych szkoleń

Zaufaj naszemu doświadczeniu!

Dzień dobry, mam na imię Łukasz i jestem specjalistą z Warsztatu Estetycznego, który specjalizuje się w detailingu samochodowym. Jako pasjonat motoryzacji i doświadczony profesjonalista, pragnę zająć się kompleksową naprawą Waszych pojazdów. Moje wieloletnie doświadczenie oraz szeroka wiedza pozwalają mi skutecznie przywracać blask, usuwać rysy, przetarcia i wgniecenia. Wasze samochody nie są dla mnie jedynie przedmiotami – traktuję je z najwyższą troską i dbałością.

Z moją profesjonalną pomocą nie musisz się martwić o żadne szczegóły. Skrupulatnie poprowadzę Cię przez cały proces zapewniając kompleksową obsługę. Będę Cię informować na każdym etapie – od wstępnej oceny, przez dobór odpowiednich technik, aż do finalnego efektu, który z pewnością Cię oczaruje.

KLIENTKI O WARSZTACIE ESTETYCZNYM

Twoje auto zawsze jak nowe. Bez rys i zadrapań

Nie wahaj się powierzyć mi swojego samochodu – jestem tutaj, aby Cię wesprzeć i przywrócić mu dawny blask. Zaufaj mojej wiedzy, umiejętnościom i pasji.
Zapraszam do Warsztatu Estetycznego, gdzie możesz przekonać się, jak bardzo mogę poprawić wygląd Twojego samochodu!

Anna
Read More
Polecam Pana Łukasza za profesjonalizm, perfekcyjną jakość wykonania i zaangażowanie jakie poświęcił przy usuwaniu pozostałości po owadach i obtarć na moim samochodzie. Swoją pracę wykonał bez pośpiechu i w konkurencyjnej cenie. Będę polecać za efekty pracy, fachowość, umiejętności i doradztwo jak w przyszłości dbać o autko 🙂
Iwona Syrek
Read More
Gorąco polecam usługi Pana Łukasza! Dokładność, rzetelność i przede wszystkim brak ściemy podczas oceny możliwości wykonania danej usługi - czysty profesjonalizm, a sam efekt usuwania rysek i wgniotek przerósł moje oczekiwania 🙂 Koszt usługi również bardzo przyzwoity jak za taką ilość pracy - autko wygląda cudownie 😉 Dziękuję bardzo!
Ola P.
Read More
Jestem zachwycona jakością pracy Pana Łukasza. Samochód błyszczy, nie ma zacieków, otarć parkingowych. Efekt przerósł oczekiwania. Z czystym sumieniem polecam 😊
Anna Jusięga-Pelczar
Read More
Pełny profesjonalizm, serdecznie polecam, usługa usunięcia zarysowań na samochodzie wykonana na najwyższym poziomie, świetny fachowiec, dziękuję !
Previous
Next
Vector-1

Kompleksowa troska o Twój pojazd

Jakość bez kompromisów

Doskonałość w detalach

Vector-1

Zobacz efekty ostatnich przemian!

Przedstawiamy ostatnie realizacje, które odmieniają samochody na lepsze.
Zobacz, jak nasze usługi detailingowe mogą szybko i diametralnie zmienić wygląd Twojego pojazdu!
Przed
Po
Przed
Po
Przed
Po
Przed
Po

Ceny dostosowane do każdego portfela

od 0
usuwanie zarysowań
od 0
usuwanie wgnieceń
od 0
usuwanie bardzo mocnych zarysowań

Jesteśmy do Twojej dyspozycji od zaraz! 👋🏻