Auto SPA & Detailing | Kosmetyka Aut

Przywracamy blask i eliminujemy uszkodzenia! 💎

 
   +48 510 04 06 04        kontakt@warsztatczystosci.pl                Jugowicka 6, Kraków      Pon-Pt 9-17
 
 
 
10 odbytych specjalistycznych szkoleń i lata doświadczenia

Zaufaj mojemu doświadczeniu!

Dzień dobry, mam na imię Łukasz i jestem właścicielem i jednocześnie technikiem Warsztatu Estetycznego, który specjalizuje się w detailingu samochodowym. Głównym kierunkiem moich usług są estetyczne naprawy uszkodzeń lakieru, określane jako spot lub smart repair, czyli bez lakierowania.  Jest to najmniej inwazyjna metoda naprawy uszkodzeń lakieru, charakteryzująca się tym, że czas zabiegu to od kilkudziesięciu minut do kilku godzin. Trwałość tych napraw jest gwarantowana, a auto tego samego dnia jest gotowe do odebrania.  

Mając świadomość, że tego rodzaju usługi są dość specyficzne, podczas oględzin auta przekazuję komplet niezbędnych informacji dotyczących zakresu, sposobu i czasu naprawy. Każde uszkodzenie lakieru jest indywidualne i takie też podejście stosuję w swojej pracy. Moje wieloletnie doświadczenie oraz szeroka wiedza pozwalają mi skutecznie przywracać blask, usuwać rysy, przetarcia i wgniecenia. Wasze samochody nie są dla mnie jedynie przedmiotami – traktuję je z najwyższą troską i dbałością.

Z moją profesjonalną pomocą nie musisz się martwić o żadne szczegóły i niejasności. Skrupulatnie poprowadzę Cię przez cały proces zapewniając kompleksową obsługę. Będę Cię informować na każdym etapie – od wstępnej oceny, przez dobór odpowiednich technik, aż do finalnego efektu, który z pewnością Cię oczaruje.

KLIENTKI O WARSZTACIE ESTETYCZNYM

Twoje auto zawsze jak nowe. Bez rys i zadrapań

Nie wahaj się powierzyć mi swojego samochodu – jestem tutaj, aby Cię wesprzeć i przywrócić mu dawny blask. Zaufaj mojej wiedzy, umiejętnościom i pasji.
Zapraszam do Warsztatu Estetycznego, gdzie możesz przekonać się, jak bardzo mogę poprawić wygląd Twojego samochodu!

Anna
Read More
Polecam Pana Łukasza za profesjonalizm, perfekcyjną jakość wykonania i zaangażowanie jakie poświęcił przy usuwaniu pozostałości po owadach i obtarć na moim samochodzie. Swoją pracę wykonał bez pośpiechu i w konkurencyjnej cenie. Będę polecać za efekty pracy, fachowość, umiejętności i doradztwo jak w przyszłości dbać o autko 🙂
Iwona Syrek
Read More
Gorąco polecam usługi Pana Łukasza! Dokładność, rzetelność i przede wszystkim brak ściemy podczas oceny możliwości wykonania danej usługi - czysty profesjonalizm, a sam efekt usuwania rysek i wgniotek przerósł moje oczekiwania 🙂 Koszt usługi również bardzo przyzwoity jak za taką ilość pracy - autko wygląda cudownie 😉 Dziękuję bardzo!
Ola P.
Read More
Jestem zachwycona jakością pracy Pana Łukasza. Samochód błyszczy, nie ma zacieków, otarć parkingowych. Efekt przerósł oczekiwania. Z czystym sumieniem polecam 😊
Anna Jusięga-Pelczar
Read More
Pełny profesjonalizm, serdecznie polecam, usługa usunięcia zarysowań na samochodzie wykonana na najwyższym poziomie, świetny fachowiec, dziękuję !
Previous
Next
Vector-1

Kompleksowa troska o Twój pojazd

Jakość bez kompromisów

Doskonałość w detalach

Vector-1

Zobacz efekty ostatnich przemian!

Przedstawiam ostatnie realizacje, w których odmieniłem samochody na lepsze 🙂
Zobacz, jak moje usługi mogą szybko i diametralnie poprawić wygląd Twojego pojazdu!
PRZED
PO
PRZED
PO
PRZED
PO
PRZED
PO

Orientacyjne ceny usług

od 0
usuwanie zarysowań
od 0
usuwanie wgnieceń
od 0
punktowa naprawa bardzo mocnych zarysowań

Do Twojej dyspozycji od zaraz! 👋🏻