Header

Bezinwazyjne usuwanie wgnieceń

Bezinwazyjne usuwanie wgnieceń
Bezinwazyjne usuwanie wgnieceń
Bezinwazyjne usuwanie wgnieceń

Stłuczka? Gradobicie? Kamienie? To właśnie tego typu niebezpieczeństwa czekają na nasze samochody, powodując różnego rodzaju wgniecenia. Co zrobić, gdy jednak, niestety, spotka nas takie zdarzenie? Dotychczas najczęściej stosowano lakierowanie, bądź szpachlowanie uszkodzonej powierzchni, jednak teraz mamy możliwość skorzystać z dobrodziejstwa metody bezinwazyjnej!

 

Mowa tu oczywiście o wyciąganiu wgnieceń, która pozwala na usuwanie szkód bez konieczności stosowania skomplikowanych robót blacharskich i dodatkowego lakierowania naprawionych elementów. Największą zaletą tej metody jest oczywiście uchronienie oryginalnej powłoki lakierniczej na karoserii samochodu oraz oszczędność pieniędzy.

 

Zalety bezinwazyjnego usuwania wgnieceń

Warto również pamiętać o minimalnym czasie realizacji – w przypadku szpachlowania zmuszeni jesteśmy czekać na wyschnięcie nawet do 3 dni. Stosowana przez nas metoda polega na wypychaniu wgnieceń głównie od zewnątrz, przy użyciu specjalnych młotków oraz punktaków. Ponadto bezinwazyjne usuwanie wgnieceń to metoda aprobowana przez firmy ubezpieczeniowe! Podczas zgłaszania szkody blacharskiej, ubezpieczalnie proponują właścicielowi auta to rozwiązanie jako najlepszy sposób usunięcia zaistniałego uszkodzenia.

 

Każde wgniecenie oceniane i wyceniane jest przez nas indywidualne, dlatego zapraszamy do odwiedzenia naszego warsztatu w celu rekonesansu.

 

W skład naszego zespołu wchodzą wykwalifikowani specjaliści oraz posiadamy najnowszą aparaturę, dlatego mogą być Państwo spokojni o jakość wykonanych usług!

 

Zalety wyciągania wgnieceń:

  • nieprzerywanie ciągłości lakieru,
  • oszczędność czasu i pieniędzy,
  • profilaktyka pojawiania się rdzy,
  • niskie koszty,
  • krótki czas realizacji.
Secured By miniOrange