fbpx
Header

Bezinwazyjne usuwanie wgnieceń

bezinwazyjne usuwanie wgnieceń przed i po
bezinwazyjne usuwanie wgnieceń ford s max srebrny
bezinwazyjne usuwanie wgnieceń przed i po niebieskie Renault

Stłuczka? Gradobicie? Kamienie? To właśnie tego typu niebezpieczeństwa czekają na nasze samochody, powodując różnego rodzaju wgniecenia. Co zrobić, gdy jednak, niestety, spotka nas takie zdarzenie? Dotychczas najczęściej stosowano lakierowanie, bądź szpachlowanie uszkodzonej powierzchni, jednak teraz mamy możliwość skorzystać z dobrodziejstwa metody bezinwazyjnej!

 

Mowa tu oczywiście o wyciąganiu wgnieceń, co pozwala na usuwanie szkód bez konieczności stosowania skomplikowanych robót blacharskich i dodatkowego lakierowania naprawionych elementów. Największą zaletą tej metody jest uchronienie oryginalnej powłoki lakierniczej na karoserii samochodu oraz oszczędność pieniędzy.

 

Zalety bezinwazyjnego usuwania wgnieceń

Warto pamiętać o minimalnym czasie realizacji – w przypadku szpachlowania i lakierowania zmuszeni jesteśmy czekać na wyschnięcie nawet do 3 dni. Przy zastosowaniu metody bezinwazyjnej czas naprawy to maksymalnie kilka godzin.

Stosowana przez nas metoda polega na wciąganiu wgnieceń od zewnątrz, przy zastosowaniu specjalistycznych urządzeń oraz korekty uszkodzeń przy użyciu specjalnych przyrządów. Dzięki temu naprawa bez lakierowania jest możliwa! Ponadto bezinwazyjne usuwanie wgnieceń to metoda aprobowana przez firmy ubezpieczeniowe. Podczas zgłaszania szkody blacharskiej, ubezpieczalnie proponują właścicielowi auta to rozwiązanie jako najlepszy sposób usunięcia zaistniałego uszkodzenia.

 

Każde wgniecenie oceniane i wyceniane jest przez nas indywidualne, dlatego zapraszamy do odwiedzenia naszego Warsztatu w celu rekonesansu.

 

Każda szkoda wymaga bezpośredniej oceny „na żywo” i po takiej inspekcji można dokładnie ustalić sposób naprawy, jej czas i koszty.

Specjalistyczne szkolenia oraz doświadczenie pozwalają nam zagwarantować Państwu najwyższą jakość wykonanych usług!

 

Zalety wyciągania wgnieceń:

  • oryginalna powłoka lakieru,
  • oszczędność czasu i pieniędzy,
  • profilaktyka pojawiania się rdzy,
  • niskie koszty,
  • krótki czas realizacji.