fbpx
Header

Usuwanie rys – smart repair

usuwanie rys smart repair
usuwanie zarysowań

Najczęstszą przyczyną powstawania głębokich, niemożliwych do wypolerowania rys są szkody parkingowe, otarcia o krzewy, drzewa ostre przedmioty, bądź umyślne akty wandalizmu.

Techniki dostępne dotychczas, wymagały lakierowania całego elementu, na którym pojawiło się uszkodzenie. Cała praca oczywiście pochłaniała również spory nakład czasu oraz pieniędzy.

Jednak dzięki stosowanej w Warsztacie metodzie SSR, minimalizowany jest koszt oraz czas pracy, a co najważniejsze – usuwamy rysę, przerywającą ciągłość lakieru, już na stałe poprzez lakierowanie punktowe (to nie jest maskowanie zarysowań). Wszelkie naprawy lakiernicze przebiegają bezproblemowo i profesjonalnie.

Zalety usuwania rys metodą smart repair

Stosowanie metody smart repair SSR pozwala uniknąć typowych problemów, które można napotkać po tradycyjnej metodzie naprawy przy pomocy lakierowania całego elementu.

Przykładowo to większa grubość lakieru (lakierowanie elementu – praktycznie niemożliwe jest zachowanie tej samej grubości lakieru, jaka była fabrycznie), inny odcień lakierowanego elementu (lakier płowieje, odbarwia się) i dobranie odpowiedniego koloru jest wyzwaniem i potrzebuje czasu oraz kosztuje.

Usuwanie rys i zarysowań (wgnieceń również) jest wykonywane bezinwazyjnie, czyli bez demontażu elementów. Po oględzinach uszkodzenia „na żywo” określana jest szansa naprawy i ustalane pozostałe warunki.

W tym momencie warto wspomnieć, że w ramach usług smart repair, wykonujemy nie tylko usuwanie rys, ale także:

  • zajmujemy się renowacją tapicerek (welurowych, materiałowych, skórzanych),
  • polerujemy reflektory.

Koszty przeprowadzenia procesu Smart Repair są zdecydowanie niższe od tradycyjnych metod napraw, a czas wykonania usługi to kilka godzin.

Zalety:

  • brak konieczności lakierowania całego elementu,
  • krótki czas realizacji,
  • koszty zdecydowanie niższe, niż naprawa tradycyjna,
  • precyzyjność zabiegu.