fbpx
Header

Renowacja, korekta lakieru

Profesjonalna korekta lakieru

Proces ten dzieli się na kilka etapów, a ich ilość zdeterminowana jest stanem powierzchni, nad którą będziemy pracować. Dzięki temu zabiegowi, lakier wygląda jak nowy, a pasta polerska pogłębia jego nasycenie.

Renowacja lakieru wykonywana jest na autach wcześniej umytych, więc proces zaczyna się od podstaw. Mycie, dekontaminacja, mycie i dopiero renowacja.

 

Zalety renowacji lakieru:

  • nadanie połysku karoserii,
  • profilaktyka rdzy,
  • przepiękny blask lakieru,
  • nadanie idealnej głębi koloru,
  • podwyższenie wartości samochodu.

Zniszczony lakier samochodu z licznymi mikrorysami, to jedna z tych rzeczy, która spędza właścicielom aut sen z powiek. Często już po kilku miesiącach użytkowania pojazdu, lakier pozostawia bardzo wiele do życzenia. Na ratunek wtedy przychodzą najnowsze techniki renowacji lakieru, dzięki którym karoseria wyglądała będzie jak nowa! W naszym warsztacie zespół doświadczonych specjalistów w 100% usunie niedoskonałości, a Ty będziesz mógł cieszyć się idealną kondycją karoserii.

 

Korekta lakieru to zabieg, który polega na usunięciu wszelkich rysek, zmatowień, czy hologramów z powierzchni lakieru. Renowacja pozwala na usunięcie m.in. zmatowień oraz niewielkich rys, a także tych głębszych spowodowanych np. przez gałęzie. W zależności od typu lakieru zabieg można wykonywać do kilku razy w trakcie eksploatacji pojazdu.