fbpx
Header

Polerowanie samochodu i korekta lakieru

korekta lakieru przed i po

Profesjonalna korekta lakieru

Proces korekty dzieli się na kilka etapów, a ich ilość zdeterminowana jest stanem powierzchni, nad którą będziemy pracować. Dzięki temu zabiegowi, lakier wygląda jak nowy, a pasta polerska pogłębia jego nasycenie.

Renowacja lakieru wykonywana jest na autach wcześniej umytych, więc proces zaczyna się od podstaw – mycie, dekontaminacja, ponowne mycie i dopiero renowacja. Osobom, które chcą przywrócić niesamowity wygląd swojego auta poprzez polerowanie samochodu, proponujemy Kraków – miasto, w którym znajduje się nasz warsztat. Dlaczego warto skorzystać?

 

Zalety renowacji lakieru:

  • nadanie połysku karoserii,
  • profilaktyka rdzy,
  • przepiękny blask lakieru,
  • nadanie idealnej głębi koloru,
  • podwyższenie wartości samochodu.

Na czym polega polerowanie samochodu?

Zniszczony lakier samochodu z licznymi mikrorysami, to jedna z tych rzeczy, która spędza właścicielom aut sen z powiek. Często już po kilku miesiącach użytkowania pojazdu, lakier pozostawia bardzo wiele do życzenia. Na ratunek wtedy przychodzą najnowsze techniki renowacji lakieru, dzięki którym karoseria będzie wyglądała jak nowa! W naszym warsztacie zespół doświadczonych specjalistów w 100% usunie niedoskonałości, a Ty będziesz mógł cieszyć się idealną kondycją karoserii.

 

Korekta lakieru to zabieg, który polega na usunięciu wszelkich rysek, zmatowień, czy hologramów z powierzchni lakieru. Renowacja pozwala pozbyć się nawet głębszych zadrapań, spowodowanych, chociażby przez gałęzie. W zależności od typu lakieru zabieg można wykonywać do kilku razy w trakcie eksploatacji pojazdu.

korekta lakieru karoserii przed i po