fbpx
Header

Przygotowanie samochodu do sprzedaży

mężczyzna pielęgnuje lakier

Czyszczenie i wybłyszczanie samochodu

Dokładnie umyjemy pojazd, nie pozostawiając smug, następnie zajmiemy się poprawieniem kondycji lakieru, jeśli tego sytuacja wymaga. Upiększymy Twoje auto – zajmiemy się karoserią, felgami i wyszorujemy opony. Następnie zajmiemy się wnętrzem: deską rozdzielczą, drewnianymi oraz metalowymi elementami. Naszej uwadze nie umkną nawet najmniejsze plamki na tapicerce, z którymi prędko i skutecznie się rozprawimy.

 

Uważamy również, że nie ma niczego złego w lekkim odświeżeniu silnika. Przygotowując auto do sprzedaży, przecieramy plastiki, osłony oraz przewody, aby i te elementy zostały dopieszczone. Po tym zabiegu gwarantujemy poczucie satysfakcji! Twoje auto po wcześniejszym przygotowaniu, będzie w pełni gotowe do odpowiedniej sesji zdjęciowej i sprzedaży. Trzymamy kciuki za szybką realizację transakcji!

 

Zalety:

  • zwiększenie wartości rynkowej,
  • usunięcie niedoskonałości na karoserii,
  • pogłębienie walorów estetycznych auta.

Przystąpiłeś do procesu sprzedaży swojego dotychczasowego auta, ale nie masz czasu, by doprowadzić go do idealnego stanu? Chętnie pomożemy Ci w tym ekscytującym czasie, przyczyniając się do zakupu wymarzonego pojazdu! Po poznaniu tej potrzeby u klientów postanowiliśmy do wachlarza naszych usług dodać również przygotowanie samochodu do sprzedaży.

Wiemy, że obecnie klienci kupują oczami, a dobre wrażenie jest kluczem do sukcesu. Dlatego też zadbamy o Twój pojazd tak, aby stał się obiektem pożądania od pierwszego wejrzenia. W pierwszej kolejności zadbamy o jego wygląd zewnętrzny, a potem zrobimy porządek wewnątrz.

pielęgnacja reflektora