fbpx
Header

Pranie tapicerki i wnętrza samochodu

Pranie tapicerki i wnętrza samochodu, to jeden z tych zabiegów, o których powinien pamiętać każdy jego właściciel. Dbałość o wnętrze naszych aut, to nie tylko poprawienie komfortu jazdy, ale także patrzenie w przyszłość – zadbany samochód ma wyższą wartość rynkową.

 

Powierzchniowe pozbycie się plam oraz zabrudzeń z powierzchni materiału często nie wystarcza. Dlatego też uruchomiliśmy w naszym salonie usługę prania tapicerki oraz wnętrza samochodu. Warto pamiętać, że w naszym klimacie mają one wyjątkowo ciężko, gdyż wahania temperatur oraz wilgotności sprzyjają powstawaniu bakterii i grzybów.

 

W procesie tego zabiegu, tapicerka Twojego samochodu, zostanie starannie wyczyszczona z tłuszczu, sierści, kurzu, a ponadto wyeliminowany zostanie nieprzyjemny zapach. Nasi specjaliści z najwyższą dbałością zajmą się wnętrzem auta, pozbywając się nawet najbardziej uporczywych plam. Zapewniamy, iż każdy element zostanie poddany czyszczeniu – dokładność to cecha wpisana w DNA naszej firmy.

 

Na sam początek zajmiemy się wypraniem foteli oraz tylnej kanapy. Następnie przejdziemy do odkurzenia i wyczyszczenia boków drzwi, elementów skórzanych i drewnianych. Nie pominiemy również deski rozdzielczej oraz lusterek. Na sam koniec polecimy również dodatkowe pokrycie tekstyliów środkami impregnującymi oraz zabezpieczającymi, nadającymi właściwości hydrofobowe. Wszystko po to, aby poprawić Twój komfort jazdy oraz podkreślić piękno pojazdu!

 

Zalety:

  • odświeżenie wyglądu wnętrza samochodu,
  • poprawienie komfortu jazdy,
  • zwiększenie wartości rynkowej auta,
  • pozbycie się alergenów, bakterii i grzybów.