fbpx
Header

Renowacja tapicerki skórzanej

Skórzana tapicerka w aucie to niekwestionowany synonim luksusu. Niestety po kilku latach użytkowania, wygląd foteli z tego tworzywa pozostawia wiele do życzenia. Kupując auto i decydując się na skórę, musimy wiedzieć, że jest ona nieprawdopodobnie trwałym materiałem, jednak wymaga odpowiedniej pielęgnacji. W wyniku użytkowania może ona nabrać tłustej, niejednolitej barwy, utracić powłokę ochronną i zmniejszyć odporność na przebarwienia (np. z dżinsów), a na jej powierzchni mogą pojawić się różnego rodzaju odgniecenia. Realizowana przez nas renowacja tapicerki skórzanej to usługa, która pozwala odzyskać jej naturalny, jednolity kolor, a materiał staje się miękki i przyjemny w dotyku. W ofercie również naprawa uszkodzeń typu dziury, pęknięcia i zarysowania. W przypadku tapicerki skórzanej naprawa jest praktycznie niemożliwa w warunkach domowych, ponieważ wymaga nie tylko specjalistycznej wiedzy, ale również odpowiednich preparatów, narzędzi i warunków.

Pielęgnacja, czyszczenie i renowacja tapicerki skórzanej

Duże doświadczenie i wysokiej jakości produkty Colourlock, które stosuję w moim Warsztacie, to gwarancja, że czyszczenie i renowacja tapicerki skórzanej będą przebiegać prawidłowo. Każdy przypadek traktowany jest indywidualnie. Zanim dochodzi do pracy, ustalam, z jakim typem skóry mam do czynienia, jakie są źródła uszkodzeń/zanieczyszczeń, dobieram odpowiednie preparaty i dopiero po przejściu tej ścieżki zabieram się do pracy. Czas realizacji uzależniony jest od zakresu pracy i za każdym razem ustalany jest po oględzinach. Potem możesz cieszyć się idealnym wnętrzem swojego auta.

Tapicerka po renowacji – jak nowa!

Idealny proces pielęgnacji skórzanej tapicerki sprawia, że obicia foteli stają się matowe lub satynowe (w klasykach jest błysk). Tak wykończone wnętrze będzie najlepszą z możliwych wizytówek – zarówno auta, jak i Ciebie samego! Ponadto pokonywanie kolejnych kilometrów w otoczeniu czystych, wypielęgnowanych foteli i dopieszczonego wnętrza to najwyższy poziom komfortowej jazdy dla wszystkich pasażerów! Zalety renowacji tapicerki ze skóry:

  • wyczyszczona i zadbana tapicerka,
  • wzrost wartości rynkowej auta,
  • wyższy komfort jazdy.