Header

Renowacja tapicerki skórzanej

Peugeot
Peugeot skórzana tapicerka
Peugeot skórzana tapicerka

Skórzana tapicerka w aucie to niekwestionowany synonim luksusu. Niestety po kilku latach użytkowania, wygląd foteli z tego tworzywa pozostawia wiele do życzenia. Kupując auto i decydując się na skórę, musimy wiedzieć, że jest ona nieprawdopodobnie trwałym materiałem, jednak wymaga odpowiedniej pielęgnacji. W wyniku użytkowania może ona nabrać tłustej, niejednolitej barwy, utracić powłokę ochronną i zmniejszyć odporność na przebarwienia (np. z dżinsów), a na jej powierzchni mogą pojawić się różnego rodzaju odgniecenia.

Realizowana przez nas renowacja tapicerki skórzanej to usługa, która pozwala odzyskać jej naturalny, jednolity kolor, a materiał staje się miękki i przyjemny w dotyku. W ofercie również naprawa uszkodzeń typu dziury, pęknięcia i zarysowania. W przypadku tapicerki skórzanej naprawa jest praktycznie niemożliwa w warunkach domowych, ponieważ wymaga nie tylko specjalistycznej wiedzy, ale również odpowiednich preparatów, narzędzi oraz warunków.

Pielęgnacja, czyszczenie i renowacja tapicerki skórzanej

Czyszczenie, które realizuje w Warsztacie, gwarantuje skuteczną renowację produktami Colourlock. Każdy przypadek traktowany jest indywidualnie. Zanim dochodzi do pracy, ustalam, z jakim typem skóry mam do czynienia, jakie są źródła uszkodzeń/zanieczyszczeń, dobieram odpowiednie preparaty i dopiero po przejściu tej ścieżki zabieram się do pracy. Czas realizacji uzależniony jest od zakresu pracy i za każdym razem ustalany jest po oględzinach. Potem możesz cieszyć się idealnym wnętrzem swojego auta.

Idealny proces pielęgnacji skórzanej tapicerki sprawia, że obicia foteli stają się matowe lub satynowe (w klasykach jest błysk). Tak wykończone wnętrze będzie najlepszą z możliwych wizytówek – zarówno auta, jak i Ciebie samego! Ponadto pokonywanie kolejnych kilometrów w otoczeniu czystych, wypielęgnowanych foteli i dopieszczonego wnętrza to najwyższy poziom komfortowej jazdy dla wszystkich pasażerów!

Zalety renowacji tapicerki ze skóry:

  • wyczyszczona i zadbana tapicerka,
  • wzrost wartości rynkowej auta,
  • wyższy komfort jazdy.

Secured By miniOrange